Barbara i Robert Ślub Osielec, Wesele „Karolinka” Bystra Podhalańska

Barbara i Robert Ślub Osielec, Wesele „Karolinka” Bystra Podhalańska. Jeżeli się podoba to zapraszam do lajkowania https://www.facebook.com/bednarczykfotograf/

Zapisy na reportaż i sesje ślubne już Trwają kom.602228968 lub 784467521

Ślub Wesele i Sesja Agnieszki i Daniela :-)

Ślub Wesele i Sesja Agnieszki i Daniela :-) Zapraszam do podróży która rozpoczęła się Witanowicach oraz Inwałdzie gdzie miał miejsce wspaniałe wesele a zakończyła w Władysławowie na wspaniałej Sesji Ślubnej :-)  REZERWACJE tel.kom.602228968 nie ważne skąd jesteś, czy z Krakowa czy z Warszawy albo Gdańska. Dojadę w każde miejsce w Polsce. :-)

 

Agnieszka & Daniel – Ślub Witanowice, Wesele Park Łysoń Inwałd – Sesja Władysławowo

Agnieszka & Daniel – Ślub Witanowice, Wesele Park Łysoń Inwałd – Sesja Władysławowo nad morzem. To wyjątkowi młodzi ludzie pełni miłości i radości życia. Miłość połączyła ich daleko od naszego kraju, ale za to przywiodła ich bliżej siebie.

Zapraszam do rezerwacji terminów Autorska Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk kom: 602228968. Polub Nas Facebook 

Autorska Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk – Chorzów | Bytom | Zabrze | Będzin | Mysłowice

Łukasz Bednarczyk – rocznik 1982. Wykształcenie Wyższe kierunkowe Administracja, Informatyka. Od 10 lat cała jego kariera zawodowa związana jest z fotografią dokumentalną, reportażową, oraz fotograficznym kreowaniem pozytywnego wizerunku. Specjalizuje się w reportażach dokumentujących przebieg uroczystości ślubnych oraz realizacją autorskich sesji ślubnych dla najbardziej wymagających klientów. Teren działania to najczęściej zlecenia w województwach małopolskim i śląskim, aczkolwiek w ostatnim czasie często podróżuje po całej Polsce. ” Bytom, Zabrze, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Przyszowice, Wieszowa, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Rogoźnik, Psary, Sarnów, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Siewierz, Przeczyce, Podwarpie, Czekanka, Poręba, Zawiercie, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Pyskowice – :-) Zapraszamy do kontaktu kom.602-228-968. lub 784-467-521 – zarezerwuj termin już dzisiaj :-)


Odwiedź naszego fejsa https://www.facebook.com/bednarczykfotograf