Fotografia Ślubna Zdjęcia Ślubne Łukasz Bednarczyk

Autorska Fotografia Ślubna Zdjęcia Ślubne Łukasz Bednarczyk. Pracujemy dla was już 9 lat, wykonaliśmy setki reportaży ślubnych oraz różnych zleceń dla firm w tym eventy, zlecenia realizowaliśmy głównie w województwach małopolski i śląskim. Ostatnio odwiedziliśmy miejscowości : Stary Sącz, Rytro, Barcice Dolne, Łabawa, Ząb, Zakopane, Poronin, Zawoja, Chełmiec, Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Limanowa, Tęgoborze, Czchów, Wieliczka, Santorini, Kokotów, Babice, Bochnia, Grodkowice, Zator, Balice, Dobczyce, Mogilany, Myślenice, Stadniki, Krakowskie, Krzywaczka, Biertowice, Wadowice, Mucharz, Mszana Dolna, Foksal, Stara Winiarnia, Kalwaria Zebrzydowska, Brody, Lanckorona, Skawina, Radocza, Inwałd, Graboszyce, Karpik, Chrzanów, Trzebinia, Miękinia, Krzeszowice, Olkusz, Opole, Wrocław, Tomaszowice, Bronowice, Michałowice, Klucze, Kryspinów, Ryczów, Żywiec, Zawiercie, Mstów, Czechowice Dziedzice, Eureka, Dworek, Milówka, Koniaków, Ochodzita, Tycjan, Karczma, Myszków, Głogoczów, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Radlin. Zapisy i rezerwacje terminów na usługi fotograficzne Łukasz Bednarczyk FOTOGRAF kom.602228968.

 

Agnieszka & Daniel – Ślub Witanowice, Wesele Park Łysoń Inwałd – Sesja Władysławowo

Agnieszka & Daniel – Ślub Witanowice, Wesele Park Łysoń Inwałd – Sesja Władysławowo nad morzem. To wyjątkowi młodzi ludzie pełni miłości i radości życia. Miłość połączyła ich daleko od naszego kraju, ale za to przywiodła ich bliżej siebie.

Zapraszam do rezerwacji terminów Autorska Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk kom: 602228968. Polub Nas Facebook 

Sesje Dziecięce – Nasze Studio

Nasze Studio Fotograficzne wykonuje sesje dziecięce oraz rodzinne. Studio FOTOGRAFII RODZINNEJ I DZIECIĘCEJ ul. Olszewskiego 47 OŚWIĘCIM. Zapraszamy do rezerwacji terminu kom.602-228-968 lub 784-467-521.

SESJE WYKONUJEMY W NIEDZIELE PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU TERMINU

Cena ujęcia w fotografii dziecięcej, rodzinnej już od 22zł./ujęcie

 

portret-oswiecim-dzieci

studio-rodzinne-oswiecimsklep-dzieciecy-i-studio-foto

 

Fotograf Oświęcim Zdjęcia do dowodu paszportu prawka legitymacji Expresowo, Usługi Xero od 20gr/ str. A4, Drukowanie

Obrazek

Zdjęcia do dokumentów w Oświęcimiu. Studio fotograficzne mieści się nowo otwartym sklepie dziecięcym na ulicy Olszewskiego 47 w Oświęcimiu. Zdjęcia wykonuje fotograf oraz drukuje je Expressowo na poczekaniu, czas oczekiwania na fotografie około 10-15 minut. Fotografie wykonujemy od pon-piątku w godzinach od 10:00-18:00 w soboty studio i sklep czynny od 10:00-14:00. zapraszamy. Posiadamy wnioski do dowodu – prosimy pytać :-)

Sklep dziecięcy i studio fotograficzne mieści się na Osiedlu Chemików na ulicy Olszewskiego 47, w okolicy naszego lokalu znajduje się Sklep Spożywczy Karotka, Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Harmonia Piękna. – Zapraszamy do naszej placówki.

zdjecia do dowodu oswiecim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdopodobnie najlepsza oferta w powiecie, zdjęcia do dokumentów w super cenach i EKSPRESOWO. Wykonujemy fotografie do dokumentów biometryczne: prawo jazdy, dowód osobisty, paszport, legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, legitymacje zakładowe, wizy, zdjęcia do dyplomów magisterskich, doktoranckich i licencjackich, książeczek wojskowych, legitymacji policyjnych i specjalistycznych.

fotograf-bednarczyk-oswiecimNasze studio jest przygotowane profesjonalnie aby spełnić wymagania klientów. Zapraszamy również klientów z okolicznych miejscowości jak Osiek, Przeciszów, Polanka Wielka, Grojec, Brzezinka, Babice, Łęki, oraz osiedli Chemików, Błonie, Zasole, Miasto, Stare Stawy. Świadczymy również usługi DOJAZDU DO KLIENTA: usługa skierowana jest głównie do osób które ze względu na stan chorobowy mają problemy z samodzielnym dostaniu się do naszego Studia. Wówczas fotograf wykona zdjęcia bezpośrednio w domu klienta, po ówczesnym umówieniu terminu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu kom.784-467-521.

Świadczymy usługi XERO na maszynie Bizhub c235 w cenie już od 20gr / stronę A4.

XERO OŚWIĘCIM, KSERO OŚWIĘCIM niedrogo już od 0,20 zł. 20 groszy / stronę A4 w BW ul. Olszewskiego 47 Oświęcim 32-600 sklep dziecięcy & studio fotograficzne Zapraszamy.

ZAMÓW ZDJĘCIA PRZEZ DARMOWĄ APLIKACJĘ I ODBIERZ ODBITKI W NASZYM STUDIO W OŚWIĘCIMIU.

Teraz możesz zamówić zdjęci wprost z swojego telefonu przez darmową aplikację. Wywołane zdjęcia wyślemy ci pocztą lub możesz je odebrać w naszym sklepie Top-Maluszek ul.Olszewskiego 47 w Oświęcimiu. Popatrz jakie to proste :-)

pobierz darmową aplikację, znajdziesz ją w swoim telefonie w zakładce sklep, następnie wpisz jej nazwę „Mobile Photo Kiosk” wyszukaj ją i zainstaluj.

Kolejnym etapem będzie podanie kodu QR naszego laboratorium foto: 1358.

ALBO ZESKANUJ  KOD QR 

TELEFONEM I OTRZYMASZ LINK INSTALACYJNY DO APLIKACJI MOBILE PHOTO KIOSK :-) ogarniasz ? to ?

TERAZ MOŻESZ WYSYŁAĆ NAM SWOJE ZDJĘCIA :-)

Masz Pytania Dzwoń kom.602228968. pomożemy :-)