Fotograf Oświęcim Zdjęcia do dowodu paszportu prawka legitymacji Expresowo, Usługi Xero od 25gr/ str. A4, Drukowanie

Zdjęcia do dokumentów w Oświęcimiu. Studio fotograficzne mieści się nowo otwartym sklepie dziecięcym na ulicy Olszewskiego 47 w Oświęcimiu. Zdjęcia wykonuje fotograf oraz drukuje je Expressowo na poczekaniu, czas oczekiwania na fotografie około 10-15 minut. Fotografie wykonujemy od pon-piątku w godzinach od 10:00-18:00 w soboty studio i sklep czynny od 10:00-14:00. zapraszamy. Posiadamy wnioski do dowodu – prosimy pytać :-)

Sklep dziecięcy i studio fotograficzne mieści się na Osiedlu Chemików na ulicy Olszewskiego 47, w okolicy naszego lokalu znajduje się Sklep Spożywczy Karotka, Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Harmonia Piękna. – Zapraszamy do naszej placówki.

Prawdopodobnie najlepsza oferta w powiecie, zdjęcia do dokumentów w super cenach i EKSPRESOWO. Wykonujemy fotografie do dokumentów biometryczne: prawo jazdy, dowód osobisty, paszport, legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, legitymacje zakładowe, wizy, zdjęcia do dyplomów magisterskich, doktoranckich i licencjackich, książeczek wojskowych, legitymacji policyjnych i specjalistycznych.

Nasze studio jest przygotowane profesjonalnie aby spełnić wymagania klientów. Zapraszamy również klientów z okolicznych miejscowości jak Osiek, Przeciszów, Polanka Wielka, Grojec, Brzezinka, Babice, Łęki, oraz osiedli Chemików, Błonie, Zasole, Miasto, Stare Stawy. Świadczymy również usługi DOJAZDU DO KLIENTA: usługa skierowana jest głównie do osób które ze względu na stan chorobowy mają problemy z samodzielnym dostaniu się do naszego Studia. Wówczas fotograf wykona zdjęcia bezpośrednio w domu klienta, po ówczesnym umówieniu terminu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu kom.784-467-521.

Świadczymy usługi XERO na maszynie Bizhub c235 w cenie już od 25gr / stronę A4. Dla studentów z ważną legitymacją już od 19gr/str A4 BW.

ZAMÓW ZDJĘCIA PRZEZ DARMOWĄ APLIKACJĘ I ODBIERZ ODBITKI W NASZYM STUDIO W OŚWIĘCIMIU.

Teraz możesz zamówić zdjęci wprost z swojego telefonu przez darmową aplikację. Wywołane zdjęcia wyślemy ci pocztą lub możesz je odebrać w naszym sklepie Top-Maluszek ul.Olszewskiego 47 w Oświęcimiu. Popatrz jakie to proste :-)

pobierz darmową aplikację, znajdziesz ją w swoim telefonie w zakładce sklep, następnie wpisz jej nazwę „Mobile Photo Kiosk” wyszukaj ją i zainstaluj.

Kolejnym etapem będzie podanie kodu QR naszego laboratorium foto: 1358.

ALBO ZESKANUJ  KOD QR 

TELEFONEM I OTRZYMASZ LINK INSTALACYJNY DO APLIKACJI MOBILE PHOTO KIOSK :-) ogarniasz ? to ?

TERAZ MOŻESZ WYSYŁAĆ NAM SWOJE ZDJĘCIA :-)

Masz Pytania Dzwoń kom.602228968. pomożemy :-)

Zatrzymaj wspomnienia, drukuj u nas swoje zdjęcia z telefonu instagrama lub facebooka. Zdjęcia wydrukowane zostaną na zawsze w twojej rodzinie i znajomych. Drukuj je na nowoczesnych drukarka w naszym studio fotograficznym w Oświęcimiu. Byleś na wakacjach, w górach czy nad morzem lub za granicą, wydrukuj u nas swoje zdjęcia, zachowaj kolory, wysoką jakość i wspomnienia. W razie pytań służymy pomocą. Zakład Fotograficzny i Sklep dziecięcy Oświęcim ul. Olszewskiego 47 32-600 tel.kom.602228968