Jakie dajemy Albumy

Albumy w jakich znajdą się państwa zdjęcia, są dla mnie niezwykle ważne, dlatego wysoka jakość albumu jest kluczowym wyborem. Od kilku lat pracuję z firmą BARAŃSKI, która wykonuje dla mnie na zamówienie albumy i foto-książki na najwyższym poziomie. Poniżej prezentuje kilka przykładowych albumów. Proszę pamiętać, że wybór jest bardzo duży pod względem kolorystyki oraz rodzaju okładki i kart.

Wykonujemy Profesjonalne Foto-Książki – dbamy by wasze zdjęcia ślubne miały stosowną oprawę. Projekt foto-książki przekazywany jest parze młodej do akceptacji i w razie konieczności nakładam poprawki. Tak samo jak w przypadku albumu tradycyjnego, klient wybiera kolor oprawy z dostarczonych mu wzorników.

Poniżej Przykładowe Albumy z Skóry Naturalnej – Dla najbardziej Wymagających Klientów:

album_fotograficzny-2750
album_na_zdjecia_cracovia_33x33 album_fotograficzny_calisia_36x36i
album_fotograficzny_cracovia_36x36

 

 

                               Zdjęcia przekazujemy na pendrive dzięki czemu wasze zdjęcia będą na zawsze bezpiecznie przechowywane. Na życzenie możemy przekazać materiał na płytach DVD w eleganckich etuii lub zamówić usb-stick dedykowny z napisem „Pamiątka Ślubu”  W standardzie klient otrzymuje usb-stick markowych producentów.  Dla każdego klienta udostępniamy chmurę danych z zdjęciami aby ułatwić dzielenie się fotografiami pośród znajomych i przyjaciół.

Wzornik materiałów opraw Albumów, każdy nasz klient może sobie samodzielnie wybrać oprawę z jakiej będzie wykonany jego album ślubny. Każdy album wykonywany jest od podstaw ręcznie na zlecenie pary ślubnej.

Wzorniki przekazujemy na spotkaniu abyście państwo mogli samodzielnie dokonać wyboru kolorystyki albumów zarówno dla siebie jak i dla rodziców. Dbamy o to, by jakość końcowych produktów była wykonana na najwyższym poziomie, co stale monitorujemy w współpracy z swoimi wykonawcami. Albumy posiadają 10 letnią gwarancję producenta. Materiały oprawy są wykonane z skóry ekologicznej bądź naturalnej w zależności od preferencji klienta. Na wykonanie samego albumu czeka się około 14 dni, dlatego warto wybrać jego oprawę już na spotkaniu z fotografem na sesji ślubnej. Następnie z pośród zdjęć jakie wykonał fotograf „para młoda” wybiera samodzielnie 75 zdjęć które zostaną wklejone. W przypadku foto-księgi ilość zdjęć jest podobna. Możemy również zamówić dla państwa albumy które pomieszczą 100 i więcej zdjęć, tak więc wybór pozostawiamy wam.

Autorska Fotografia Ślubna dla pragnących wyjątkowych wspomnień